טיפים לשמירה וניקוי קבקבי עץ

טיפול ושמירה על בסיס העץ


עץ האלמון (עץ ממשפחת האלוניים) הינו המושלם ליצירת הבסיס לקבקבים אורטופדיות, אבל כמו כל עץ הינו רגיש לנזק ממים.רטיבות מתמשכת ויבוש מלאכותי יכולים ליצור סדקים בבסיס הקבקב.בעיית הסדקים הללו לרוב הינה קוסמטית ולא תשפיע על יציבות הקבקב .נסו לשמור על הקבקבים יבשים ככל האפשר ובמידה ונרטבו לעולם אל תיבשו אותם בדרך מלאכותית ( פן לשיער,מיבש או חשיפה לשמש) רק השאירו אותם להתיבש באופן טבעי באויר הפתוח.

טיפול ושמירה על עור הקבקב

 
על מנת לנקות את העור הקפידו לנקות תחילה את האבק בפיסת בד יבשה או ע"י שפשוף פשוט של העור בעזרת הידיים.השמן הטבעי שבתוך העור יחשף ויבריק.
עבור לכלוך יותר עמוק ניתן להשתמש במבריק שקוף מיוחד המיועד לעור,תהליך זה ינקה את הלכלוך לרוב אך גם יקהה את צבע הקבקב (במיוחד בצבע הכאמל). לעולם אין להבריק עור רטוב.
סט לחצו כאן
image alt
image alt

ניקוי עור קבקבי עץ

ניקוי קבקבי זמש :
את קבקבי הזמש יש לשפשף בנייר זכוכית 0 ולא להשתמש במטליות לחות או כל קרם מנקה אחר.שימו לב שקבקבי הזמש ידהו אם תחשפו אותם לשמש.כיום ישנם סוגי גומי מיוחדים הניתנים לרכישה אצל סנדלרים המיוחדים לניקוי זמש ,מומלץ מאוד.

קבקבים עם הדפסים :
הקבקבים שעליהם מודפסות דוגמאות כגון: נקודות,פרחוניים,פסים מנומר וכו' הינם העדינים ביותר וההדפסה עליהם נוטה להמחק במהירות רבה יותר מהקבקבים בעלי הטקסטורה החלקה של הלק או מאלו שהרקע שלהם לבן על כן הקפידו שההדפסה לא תפגע-כל חריץ קטן יתחיל את מחיקת הדוגמה ואסור שיבואו במגע עם שמש ,מים או לחות.
שימו לב קבקבים אלו לא יוחלפו במידה וההדפסה יורדת.
x

#{title}

#{text}

#{price}