התאמת מידה בקבקבי עץ BRONXY

באופן כללי מידות קבקבי העץ מתאימות לסטנדרט הרגיל ותמיד מומלץ לבחור במידתך המדוייקת.
במהלך השימוש העור מתרכך, מתגמש ומקבל את צורת הרגל, גם אם נדמה שבהתחלה הוא מעט צמוד. קבקב גדול יתר על המידה לא יישב טוב על כף הרגל, "ירקוד" עליה והגוף יתאמץ להחזיק אותו בעת ההליכה, זה פוגם בנוחות ובחוויית השימוש, לכן מומלץ לקנות קבקבי עץ במידה הנכונה.
במקרה והרגל שלך היא "בין מידות" לדוגמא בין מידה 39-40, יש להתחשב במספר דברים:
1. אם הרגל שלך צרה ורוב הנעליים שלך במידה הקטנה מבין השתיים- יש לבחור את המידה הקטנה.
2. אם הרגל שלך צרה ורוב הנעליים שלך במידה הגדולה מבין השתיים בגלל האורך- יש לבחור את המידה הגדולה, מומלץ מדגם מט.
3. אם הרגל שלך רגילה, לא צרה מדי ולא רחבה מאוד- מומלץ לבחור את המידה הקטנה בדגמים שעשויים נובוק, זמש, לק, שכן הם מתרחבים ומתגמשים יותר מהמט ותוך זמן קצר הרגל תתיישב בהם בצורה מדויקת.. או את המידה הגדולה מבין השתיים בדגם מט.
3. אם הרגל שלך רחבה- מומלץ לבחור את המידה הגדולה מבין השתיים, בכל הדגמים.
ניתן להתייעץ עמנו טלפונית 077-2007279 בעניין המידה.
החלפה: 
במידה ועדיין הגיעה אליך מידה לא מתאימה, ניתן לבצע החלפה אחת בלבד ללא עלות. כל החלפה נוספת תהייה בתשלום ובאחריות הרוכש/ת.
במידה ובחרת להחזיר את המוצר לאחר קבלתו הראשונה- נדאג לאסוף אותו ממך וכספך יוחזר במלואו.
כף רגל רחבה ורגילה

כף רגל רחבה ורגילה

כף רגל רחבה או רגילה: ניתן ללכת על קבקבי העץ בעקב הנמוך עם פלטפורמה ישרה או בעקב בינוני, שני הדגמים נוחים מאוד שכן קבקבי העץ הינם אורתופדים. כל דגם ישווה לרגל מראה עדין יותר וקטן יותר. לכף רגל רחבה מומלצים דגמי הזמש, הנובוק והלק. אם זו עבורך רכישה ראשונה, מומלץ לבחור תחילה עקב רגיל ובהמשך לעבור לעקב בינוני על מנת להתרגל לקבקבי העץ ולהרגיש איך את מתחברת אליהם.

כף רגל צרה

כף רגל צרה

כף רגל צרה: מומלץ לבחור בדגמי מט ונובוק שאוחזים טוב יותר בכף הרגל. יחד עם זה גם הזמש והלק יתאימו לרגל צרה שכן אין צורך בעור גמיש במיוחד לשם התרחבות שכן לא קיים צורך בהתרחבות הקבקב והדגם ישמור על צורתו. לרגל הצרה מתאימים גם כל הדגמים המודפסים בהדפסים שונים, כמו גם הדגמים החלקים מסוג מט.

רגל קשת גבוהה ועצם בולטת

רגל קשת גבוהה ועצם בולטת

לבעלות כף רגל עם קשת גבוהה: מומלץ לבחור בדגמים בעלי המרקם הגמיש יותר, הנובוק, הזמש והלק. לבעלות עצם בוהן בולטת: מומלץ לבחור בקבקבי העץ האורתופדים המתאימים לכל כף רגל ולא רק לכף רגל צרה, כמו כן לבחור בדגמים בעלי מרקם רך המתגמשים בקלות כמו הלקה והזמש. בכל הדגמים קיים טווח תנועה לבוהן בתוך הקבקב מאחר והוא עשוי במבנה ארגונומי.

x

#{title}

#{text}

#{price}