נעלי טבחים

מהן נעלי טבחים ולמה חשוב להכיר אותן?
ישנם אנשים שעובדים בתפקידים מיוחדים שמצריכים עמידה רצופה על הרגליים במשך הרבה מאד שעות כמו טבחים למשל. מי שעובד בתור טבח, ללא קשר לדרגה או לתפקיד שלו במטבח של המסעדה, המלון, חדר האוכל בקיבוץ או כל מטבח בו יש פעילות רבה – חייב להתכונן לקראת עבודה קשה ומאתגרת וכמובן לעמידה של הרבה שעות על הרגליים. איך נערכים לקראת זה? חשוב מאד לחפש ולמצוא נעלי טבחים המעניקות תמיכה לכף הרגל ויוצרות איזון באגן ובגוף כולו. אין הכוונה היא לנעליים שמיועדות ומיוצרות במיוחד עבור טבחים בלבד אלא לנעליים נוחות, ידידותיות לכפות הרגליים וכאלה שגם אחרי הרבה שעות עבודה ישמרו על הרגל מכאבים או כל סימן אחר של חוסר נוחות. נעליים אורטופדיות מסוגים שונים יכולות להיות המתאימות ביותר למשימה זו.
 
איך לבחור נעלי טבחים?
כאמור – אין מדובר בנעליים שמיוצרות במיוחד עבור טבחים אך קיבלו את הכינוי הזה בזכות הנתונים והנוחות שהן מספקות למי שצריך לעמוד הרבה שעות על הרגליים ובזכות השימוש הרב שטבחים עושים בהן. על מנת לבחור נעלי טבחים נוחות חשוב לשים לב לתכונות של הנעליים עצמן ולוודא שהן תומכות בכל החלקים של כף הרגל ותהיינה אורטופדיות ואיכותיות במיוחד. חשוב לשים לב לחומרי הגלם שמהם עשויות הנעליים, לדרך שבה הן מיוצרות ועשויות וכמובן שהן נוחות על הרגל. נעליים שתהיינה מתאימות למשימות של טבחים צריכות להיות בעלות סוליה רכה ונעימה למגע עם כף הרגל, שהאזורים של העקב והאצבעות יקבלו תמיכה טובה ונוחה ושיהיה מקום ברור לקשת כף הרגל. אלה האזורים שצריך לתת להם התייחסות ולוודא שהם נוחים וכך תחושת הנוחות נמשכת גם אחרי שימוש ממושך בנעליים בהליכה או עמידה.
 
המשמעות של נעליים שמיועדות לעמידה ממושכת
כף הרגל היא איבר בגוף שלא תמיד מקבל את ההתייחסות או תשומת הלב שהוא צריך. כל משקל הגוף נשען על כפות הרגליים ומסתמך עליהן ולכן יש להן תפקיד חשוב בווידוא שהיציבה נכונה, שכל מערכת השלד מתפקדת בצורה תקינה ואם אכן זה המצב – הרי שלא אמורים להופיע כאבים בשום אזור בגוף. לנעליים הנכונות יש תפקיד חשוב גם כן בתמיכה בכפות הרגליים, בווידוא שנוח למי שעומד הרבה שעות וללא ספק נעליים נכונות, נוחות ואורתופדיות יכולות לעשות את ההבדל בין יום טוב ונעים לעבודה לבין יום שמסיימים אותו עם כאבים לא רק בכפות הרגליים אלא בכל הגוף. מכאן החשיבות לבחור נעליים נוחות שתומכות בכף הרגל.

אם גם לך יש עבודה מאתגרת ומעניינת במטבח – מגיעות לך נעליים איכותיות, נוחות וכאלה שיתמכו בכפות הרגליים ובגוף כולו במשך היום המאתגר! אצלנו ב- BRONXY קבקבי עץ אורטופדים תמצאו נעליים מסוגים שונים, בניהם כפכפי עץ , שלא תרגישו אותן בכלל על הרגליים לאורך היום כולו והן תהיינה נוחות ותומכות. ליצירת קשר חייגו או שלחו הודעת וואטסאפ למספר - 077-2007279 או לחצו כאן למעבר לקולקציה נעלי הנוחות שלנו.

x

#{title}

#{text}

#{price}