נעלי אחיות

מהן נעלי אחיות ולמה צריך להתייחס אליהן בצורה מיוחדת
אין זה קל או פשוט לעבוד בתור אחות. האחיות עובדות מסביב לשעון, אחריות רבה מוטלת עליהן והן תמיד נמצאות במקום הנכון ובזמן הנכון עבור המטופלים שלהן. על מנת להיות מסוגלות לעבוד בצורה כזאת בכל שעה וגם בשעות הלילה המאתגרות או בסיומה של משמרת אחרי לא מעט שעות של עמידה על הרגליים – עליהן להצטייד בנעליים איכותיות, אורטופדיות, תומכות וכמובן שנוח ללכת עליהן במשך כל כך הרבה זמן. אמנם אין קטגוריה נפרדת של נעליים אורטופדיות לאחיות אך חשוב מאד שכל אחות או אישה שעובדת בסגל רפואי או תומך רפואה תמצא את הנעליים שתהיינה לה הכי נוחות לעמוד על הרגליים במשך משמרות ארוכות בלי לסיים את העבודה כשהן מותשות וכאובות.
 
למה חשוב לצייד אחיות בנעליים נוחות במיוחד?
כאמור – אין ספק שהאחיות עובדות קשה מאד. ישנן לא מעט משמרות או מחלקות בבתי החולים שבהן האחיות צריכות לעמוד על הרגליים ללא הפסקה במשך הרבה מאד שעות. מכיוון שהתפקיד של האחות כל כך חשוב ומשמעותי – אף אחות לא יכולה להרשות לעצמה לסבול מכאבים בכפות הרגליים או בגוף בכלל, כאבים שעלולים לגרום לה להאט את הקצב או כאבים שייתכן ויפגעו ביעילות והמסירות שהיא מציעה למטופלים שלה. מכאן שבחירה נכונה של נעלי אחיות יכולה להתברר כמשמעותית וככזאת שתתרום לדרך שבה האחות מסייעת למטופלים שבאחריותה. גם האחות עצמה תרצה לדעת שכפות הרגליים שלה שמורות ונתמכות על ידי נעליים איכותיות וטובות שהן נוחות מאד ומיוצרות במלאכת מחשבת של ממש.
 
איך לבחור נעליים שתהיינה מתאימות כנעליים לאחיות?
על מנת לעבוד בתור אחות ולמצוא את הנעליים שתהיינה הכי טובות ומתאימות לשם כך – חשוב לשים לב שמדובר בנעליים אורטופדיות, כאלה שמיוצרות מחומרי גלם מעולים וידידותיים לעור הרגל ויש בהן תמיכה לכף הרגל – לעקב, לאזור האצבעות וגם לקשת כף הרגל התומכת ומיצבת את האגן עצמו. נעליים אלו עשויות להיות מתאימות גם למי שיש לה בעיות בריאותיות כלשהן בכפות הרגליים וללא ספק יהיה לה הרבה יותר נוח וקל לעמוד על הרגליים במשך הרבה זמן. התמיכה הזאת בהחלט תורגש על בסיס יומיומי כאשר האחות לא תרגיש כאבים או חוסר בנוחות בשום שלב של המשמרת שלה והיא תוכל להמשיך לעבוד בקלות.

אם את עובדת כאחות את כבר מבינה שהנעליים שאת נועלת יכולות להשפיע על התחושה שלך לאורך המשמרות המאתגרות בבית החולים. אנחנו מזמינים אותך לאתר שלנו –  BRONXY קבקבי עץ אורטופדים,  בו תוכלי למצוא ולרכוש נעליים אורטופדיות נוחות מסוגים שונים בניהם כפכפי עץ שגם תהיינה אופנתיות ואיכותיות לעמידה או הליכה ממושכת. לחצי כאן למעבר לעמוד קולקציית נעלי הנוחות שלנו. תוכלי גם ליצור קשר טלפוני או לשלוח הודעת וואטסאפ למספר - 077-2007279 ולשאול או לברר כל מה שעולה בדעתך.

x

#{title}

#{text}

#{price}