0 סל קניות
logo
קבקבי עץ אורטופדיים
קבקבי עץ עקב נמוך עד בינוני
קבקבי עץ עקב גבוה
כפכפי עץ פתוחים / סנדלים
דגמים חדשים
מבצעים
אספדרילים (בד,זמש,עור )
תקנון

1. כללי 


א. החברה-BRONXY
ב. Bronxy - "קבקבי עץ Bronxy" הוא אתר אינטרנט ומועדון לקוחות המוכר מוצרים דרך אתר האינטרנט . המכירה נעשית הן באמצעות מכירה באתר והן במכירה טלפונית.האתר משמש כחנות וירטואלית למכירת קבקבים,כפכפים והנעלה והוא בבעלות החברה ומנוהל על ידה.לכל שאלה או בירור ניתן לפנות לשרות הלקוחות של החברה במייל saritkavkavim@gmail.com   או בטלפון מס': 052-2304382
ג. בכל מקום בתקנון זה שיש שימוש בלשון נקבה, הכוונה גם לזכר.
ד. שימוש באתר, הצטרפות למועדון החברות ו/או רכישת מוצר המוצע למכירה ע"י האתר, מהווה את הסכמת הלקוחה לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם איננה מסכימה לתנאי מתנאיו היא מתבקשת לא לעשות כל שימוש באתר או להצטרף למועדון החברות.

ה. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה או הודעה מוקדמת.

ן.מחירי המוצרים כוללים מע"מ על פי הדין, ואינם כוללים דמי משלוח.

ז. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שהוא שיעשה על ידי הלקוחה (להלן "לקוחה") באתר, ומהוות את הבסיס המשפטי בין הלקוחה לאתר.

2. הליך הרכישה 

א. לרכישת מוצר באמצעות הטלפון, יש להתקשר למספר הטלפון המצוין בדף "צור קשר" ולמסור את הפרטים הנדרשים: שם קונה, כתובת למשלוח, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. נציגת האתר תאשר את הימצאותו של הפריט במלאי ואפשרות הלקוחה להזמינו.
ב. לרכישת מוצר באמצעות האתר, יש לבחור את המוצר ולמלא פרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. יש להקפיד על מסירת הפרטים הנדרשים במדויק.אם בעת ביצוע ההזמנה

    ימסרו פרטים שגויים החברה לא תוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו ליעדם. במקרה שהמוצרים יחזרו לחברה עקב מסירת פרטים מוטעים,תחוייב הלקוחה בתשלום דמי משלוח.
ג. מילוי כל הפרטים הנדרשים לרכישת מוצר, אשר חלקם מוזכרים בסע' ב' ו/או ג', יחשב לביצוע הזמנה ע"י הלקוחה (להלן "הזמנה"). עם קבלת ההזמנה, האתר יבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ורק לאחר אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי, הפעולה תאושר והמוצר ישלח. חיוב הלקוחה עבור המוצר, יתבצע דרך כרטיס האשראי, לאחר ההזמנה. 
ד. למען הסר ספק, משלוח הדואר האלקטרוני ללקוחה אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את האתר. רק הרישום שנרשם במחשבי האתר יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולות. 
ה. אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ואישור חברת האשראי, והכל בכפוף להמצאות המוצרים במלאי. מועד המשלוח יקבע החל מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי. 
ו. הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפויה להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.
ז. במידה וההזמנה לא אושרה ע"י חברות האשראי תקבל הלקוחה הודעה מתאימה. לצורך השלמת ההזמנה תידרש הלקוחה ליצור קשר עם שרות הלקוחות של האתר לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע ההזמנה. למען הסר ספק, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י הלקוחה. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי. לא פעלה הלקוחה להסדרת האישור בתוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, יהיה האתר זכאי לבטל את ההזמנה. 

ח. חשוב להדגיש כי ייתכנו מצבים בהם על אף שמוצר מסויים מוצג באתר כקיים במלאי ,בפועל אינו קיים במלאי ולא ניתן לספק אותו,במצב זה תבוטל העסקה ,ללקוחה יוחזר הסכום ששולם ולא תהא לה טענה בעניין.
ט. ביטול הזמנה ייעשה בכפוף לסעיף 7 להלן. 
י. אם יתברר שחברת כרטיסי האשראי איננה מכבדת את העסקה,או שכרטיס האשראי של הלקוחה אינו תקף,או שחברת פייפאל אינה מכבדת את החיוב או שהמוצר המבוקש אינו במלאי (ראה סעיף ח ) ,הנהלת החברה תיצור

  קשר עם הלקוחה לשם השלמת תהליך הרכישה או ביטולו.

3. אספקה ומשלוחים.

א. האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט לעיל, לכתובת שהלקוחה הקלידה או מסרה בעת ההזמנה, תוך ארבעה (4) ימי עסקים בדואר שליחים, או תוך שמונה (8) ימי עסקים במשלוח בדואר רשום, אלא אם כן נכתב אחרת באתר. 
ב. דמי המשלוח ישולמו עם התשלום בגין המוצר.
ג. דמי המשלוח המפורטים במוצר אינם כוללים הובלה למקומות יוצאי דופן או ישובים שדואר ישראל אינו מגיע אליהם.
ד. האתר לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו לרבות שביתות השבתות וכיו"ב. 
ה. התקנון של הגוף המשלח באמצעותו תבוצע ההובלה יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את הלקוחה.
ו. זמני אספקת המוצרים המצוינים כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג.)
ז. על הלקוחה להודיע מידית לאתר אם המוצר לא סופק בתקופת האספקה המפורטת באתר. במידה והלקוחה לא תהיה מעוניינת להמתין להגעת המוצר מעבר לתקופת האספקה, האתר יחזיר ללקוחה את הכסף אותו שילמה עבור אותו מוצר כפוף ובהתאם להתקשרות עם חברת המשלוחים ווידוא נכונות התלונה ברישומי האתר.
ח. בזמן אספקת המוצר, רשאי האתר ו/או מי מטעמו לדרוש את נוכחותה של בעלת כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעלת כרטיס האשראי ו/או חתימתה של בעלת כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירה המוצר. 
ט. בכל בקשה לביטול הזמנה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף הביטול לכך שהלקוחה תחזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא לאתר על חשבונה. 
ח. האפשרות להזמין מוצרים מוגבלת לאזורים בהתאם לאזורי החלוקה של דואר ישראל ,החברה מתחייבת לספק הזמנות הכלולות באזורים אלו בלבד. על מנת לספק לאזורים מחוץ לאזורי החלוקה של דואר ישראל תדרש באישור טלפוני מראש של הנהלת החברה.


4. שירות לקוחות 

א. בשאלות לגבי האתר, פעילותו והמוצרים המוצגים באתר ניתן לפנות לשירות הלקוחות בדואר אלקטרוני. האתר יעשה את מרב המאמצים להתייחס לכל פנייה אליו בתוך 72 שעות. 
ב. הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש אך אם הלקוחה סבורה כי המוצר שרכשה באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו היא מוזמנת ליצור קשר

    עם הנהלת האתר בטלפון: 052-2304382 או במייל   saritkavkavim@gmail.com   והנהלת האתר תטפל בבקשתה מוקדם ככל האפשר.


5. כשרות להשתמש באתר 

א. לקוחה רשאית לבצע הזמנות, בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן: 


1. הלקוחה כשירה לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והנך קטינה (מתחת לגיל 18) או אינך זכאית לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יצורף אישור האפוטרופוס בכתב. 
2. הלקוחה הנה בעלת תעודת זהות ישראלית או דרכון זר תקפים או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל. 
3. הלקוחה הנה בעלת כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל או בחו"ל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי. 
4.  הלקוחה היא בעלת תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעלת כתובת בישראל. 


ב . יודגש כי החברה תהיה זכאית שלא לאשר הזמנה של לקוחה מכל סיבה שהיא ולפי שיקול דעתה הבלעדי .

6. סודיות מידע 

א. האתר לא יעשה כל שימוש במידע ללא הרשאת הלקוחה אלא אם כן הדבר נדרש עפ"י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. האתר יאפשר גישה למידע רק לאלה מעובדיו הזקוקים למידע לצורך מתן שירות. 
ב. האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. אך בקיום מקרים שאינם בשליטתו ו/או הנובעים מכוח עליון, האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה. 

ג. החברה אינה אוגרת פרטי כרטיסי האשראי במחשבים שלה.

7. ביטול הזמנה 

א. לקוחה רשאית לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן")
ב. ביטול ההזמנה יעשה מיום עשיית ההזמנה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג (ב ) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם; 
ג. ביטול הזמנה יעשה בכתב באמצעות הדואר האלקטרוני לאתר. 
ד. בביטול הזמנה לפי הכללים לעיל, לא תחויב הלקוחה אלא בדמי המשלוח ששילמה, אלא אם אספה את הפריטים ב"איסוף עצמי", אזי לא תחויב על ביטול כלל.
ה. ביטול ההזמנה ע"י הלקוחה כפוף לכך שהלקוחה תחזיר את הנכס באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא ושלא נעשה בו כל שימוש למעט מדידה עצמית חד פעמית.
ו.. האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד) לחוק הגנת הצרכן. 
ז. האתר רשאי לבטל הזמנה כולה או חלקה: אם נפלה בהצעה טעות סופר כלשהי;  במידה ויתברר כי ההזמנה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הקונה ו/או צד ג' כלשהו או כאשר העסקה בוצעה שלא כדין ושלא על פי תקנון זה. 
ח. ביטול המכירה יימסר לקונה בטלפון ו/או בכתב לכתובת הדואר האלקטרוני אותה ציינה בעת ביצוע ההזמנה. 
ט. במידה והתגלה כי המוצר אזל מהמלאי, רשאי האתר לבטל את ההזמנה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. בוטלה הזמנה כאמור האתר לא יהיה אחראי ולא יישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוחה או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר. 
י. כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.


8. תנאים נוספים וזכויות יוצרים

א. טעות סופר בתיאור המוצר לא תחייב את האתר. תמונות המוצרים נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל. 
ב. הספקים שמוצריהם מופיעים ונמכרים באתר אינם מועסקים ע"י האתר ואינם מופעלים על ידיו. הספקים יהיו אחראים כלפי הקונה באחריות מלאה ומוחלטת בגין כל תאונה, חבלה, או נזק איזשהו, בלי יוצא מן הכלל שיגרמו לקונה באתר ו/או לאדם אחר כלשהו, לגוף ו/או לרכוש בשל מעשה או מחדל של המעצב ו/או עובדיו ו/או שלוחיו ו/או כל מי שבא מטעמו, בקשר ובכל הנובע מייצור, אספקה, התקנה והרכבה של המוצר ו/או ממעשה או מחדל של הספק או מי מטעמו כאמור לעיל. אלא אם כן נכתב אחרת, כל מידע המוצג באתר לגבי הספקים והמוצרים, טיבם ואיכותם נמסרו לאתר- ע"י הספקים, ונמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של האחרונים. 
ג. האתר ו/או מי מטעמו לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוחה או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז האתר שומר את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב למבצעת הפעולה.
ד. רישומי המחשב של האתר בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות. 
ה. אין בהצגת הספקים והמוצרים המוצגים באתר זה משום הבעת דעה לגביהם אופיים או טיבם ע"י האתר. 
ו. כל מידע, ו/או תצוגה המופיעים באתר ,לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של האתר ו/או מי מטעמו. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר אלא בהסכמת האתר, בכתב ומראש. כל המוצרים המופיעים באתר זה כפופים לזכויות יוצרים עפ"י החוק. 
ז. פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבית המשפט המוסמך בתל-אביב-יפו בלבד.

ח. השם BRONXY וכן שם המתחם של האתר-domain הם כולם רכושה של החברה בלבד,אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתה של החברה בכתב ומראש.

ט. יש להשתמש בשירותי האתר למטרות חוקיות בלבד.

אודות     |     כתבו עלינו     |      משלוחים והחלפות   |     טיפים לניקוי     |     תקנון     |    חנות הדגל BRONXY     |     קבקבי BRONXY בטלביזיה    |    התאמת מידה