התאמת מידות קבקבי העץ למבנה כף הרגל

 

דגם זה הינו איטלקי ועל כן מידותיו מעט קטנות מהרגיל מומלץ להסתכל בתיאור הכפכף מתחת לתמונה ולפני הזמנה לבדוק את אורך כף הרגל בסנטימטר ע"פ המידות והאורכים הכתובים.

במהלך השימוש העור יתרכך,יתגמש ויקבל את צורת הרגל,קבקב גדול יתר על המידה לא ישב טוב על כף הרגל ויחזיק אותה ולכן לא מומלץ לקנות קבקב גדול מדי.

 

כף רגל רחבה: מומלץ ללכת על פלטפורמה ישרה,היא גם נוחה (קבקבי העץ האורטופדיים) וגם תשווה לרגל מראה עדין יותר וקטן יותר.הדגמים שאינם מומלצים : הונולולו עקב גבוה, ופאריז עקב גבוה.

 

כף רגל צרה: מומלץ לא לבחור בעורות גמישים מדי כמו זמש רך שאינם אוחזים בכף הרגל,אלא בעורות קשיחים המחזיקים את כף הרגל. העורות הקשיחים הינם אלו המודפסים

בהדפסות שונות או העורות השחורים. לכף רגל צרה מתאימים כל דגמי הקבקבים שכן אין צורך בעור גמיש במיוחד לשם התרחבות .

 

לבעלות כף רגל עם קשת גבוהה: מומלץ לא לבחור בעורות קשיחים (העורות הקשיחים הם בדרך בצבע שחור עם הדפסה),אלא בעורות גמישים בעל מרקם לקה או זמש עדין,כמו כן לא לבחור דגמים עם גימור בקשת כף הרגל כגון: דגם ענתיק,שחור מט,שושנים שחור.

 

לבעלות עצם בוהן בולטת: מומלץ לבחור בקבקבים האורטופדיות שמתאימות לכל כף רגל ולא רק לכף רגל צרה,כמו כן לבחור בעורות בעל מרקם רך המתגמשים בקלות כמו הלקה והזמש.

 

אם עדיין מידתך לא ברורה ויש לך שאלות נוספות,נשמח תמיד לעזור ולכוון אותך טלפונית 054-4447806

0 סל קניות
logo
קבקבי עץ אורטופדיים
קבקבי עץ עקב נמוך עד בינוני
קבקבי עץ עקב גבוה
כפכפי עץ פתוחים / סנדלים
דגמים חדשים
מבצעים
אספדרילים (בד,זמש,עור )
כפכף רוזי שחור

כפכף פתוח שחור קלאסי

מחיר:  ₪260
בחרי מידה

כפכפים חדשים מאיטליה בגוון שחור קלאסי  מזכירים את הכפכף הנוסטלגי של "שול" עשויים עור ועץ משובח. בעלי רצועה הניתנת להתאמה אישית של רוחב כף הרגל. מידות הכפכפים מדוייקות ויחסית קטנות ולכן רצוי לפני הזמנה לבדוק בסנטימטר את אורך כף רגלכם ע"פ ס"מ ואז לבצע הזמנה.

הנה במדוייק אורך הכפכף בס"מ ע"פ  מידות. מידה 36- 23ס"מ,  מידה 37- 24 ס"מ,  מידה 38- 24.5 ס"מ,  מידה 39- 25ס"מ,  מידה 40- 26 ס"מ,  מידה 41- 26.5 ס"מ.  אם אתן בין מידות מומלץ להזמין את המידה הגדולה בין השתיים. לדוגמה אם אתן בין 38 ל39, מומלץ להזמין מידה 39.

אודות     |      משלוחים והחלפות   |     טיפים לניקוי     |     תקנון     |    חנות הדגל BRONXY     |     קבקבי BRONXY בטלביזיה    |    התאמת מידה