התאמת מידות קבקבי העץ למבנה כף הרגל

 

באופן כללי מידות קבקבי העץ גדולות ותמיד מומלץ לבחור במידתכן המדוייקת. במקרה ומידתך היא בין מידות לדוגמא בין מידה 39-40,מומלץ לבחור במידה הקטנה-39 ולא במידה הגדולה בין השניים.

במהלך השימוש העור יתרכך,יתגמש ויקבל את צורת הרגל,קבקב גדול יתר על המידה לא ישב טוב על כף הרגל ויחזיק אותה ולכן לא מומלץ לקנות קבקב גדול מדי.

 

כף רגל רחבה: מומלץ ללכת על פלטפורמה ישרה,היא גם נוחה (קבקבי העץ האורטופדיים) וגם תשווה לרגל מראה עדין יותר וקטן יותר.הדגמים שאינם מומלצים : מונקו עקב גבוה,הונולולו עקב גבוה,בולוניה עקב גבוה ופאריז עקב גבוה, שושנים שחור,שחור מט ,חום ענתיק ואדום מט.דגמי ה-XUZ מתאימים מאוד לבעלות רגל רחבה.

 

כף רגל צרה: מומלץ לא לבחור בעורות גמישים מדי כמו זמש רך שאינם אוחזים בכף הרגל,אלא בעורות קשיחים המחזיקים את כף הרגל. העורות הקשיחים הינם אלו המודפסים

בהדפסות שונות או העורות השחורים. לכף רגל צרה מתאימים כל דגמי הקבקבים שכן אין צורך בעור גמיש במיוחד לשם התרחבות .

 

לבעלות כף רגל עם קשת גבוהה: מומלץ לא לבחור בעורות קשיחים (העורות הקשיחים הם בדרך בצבע שחור עם הדפסה),אלא בעורות גמישים בעל מרקם לקה או זמש עדין,כמו כן לא לבחור דגמים עם גימור בקשת כף הרגל כגון:  ,לבן מט ואדום מט.דגמי ה-XUZ יתאימו לבעלות קשת גבוהה.

 

לבעלות עצם בוהן בולטת: מומלץ לבחור בקבקבים האורטופדיות שמתאימות לכל כף רגל ולא רק לכף רגל צרה,כמו כן לבחור בעורות בעל מרקם רך המתגמשים בקלות כמו הלקה והזמש.

 

אם עדיין מידתך לא ברורה ויש לך שאלות נוספות,נשמח תמיד לעזור ולכוון אותך טלפונית 054-4447806

0 סל קניות
logo
טריסטה חום שוקולד

חום שוקולד זמש

מחיר:  ₪480  ₪199
בחרי מידה

דגם טריסטה של החברה הספרדית טוני פונז המצוינת בצבע חום כהה שוקולדי סתווי ומיוחד. מרקם העור הינו זמש וקיים ריצ'רץ לנעילה נוחה והחזקת כף הרגל ביציבות מירבית. אימום דגם זה הינו רגיל -לא צר מדיי ואינו רחב מדי נחשב אימום רגיל , והמידות יחסית גדולות . הנה פרוט אורך כל מידה בסנטימטר כדי שהזמנתכם תהיה מדוייקת . שימו לב שבמגפיים רצוי שיהיה ס"מ רווח לגרביים ונוחות.

מידה 36- בין 24-25 ס"מ.

מידה 37- בין 25-26 ס"מ.

מידה 38 - בין 26-26.5 ס"מ.

מידה 39 - בין 26.5-27.5 ס"מ.

מידה 40- בין 27.5-28 ס"מ.

מידה 41 בין 28-29 ס"מ.

דגם זה ניתן לרכישה בהזמנה טלפונית או דרך האתר , מומלץ להתייעץ לפני הזמנה, אנו נשמח לעזור 054-4447806.

אודות     |      משלוחים והחלפות   |     טיפים לניקוי     |     תקנון     |    חנות הדגל BRONXY     |     קבקבי BRONXY בטלביזיה    |    התאמת מידה