התאמת מידות קבקבי העץ למבנה כף הרגל

 

באופן כללי מידות קבקבי העץ גדולות ותמיד מומלץ לבחור במידתכן המדוייקת. במקרה ומידתך היא בין מידות לדוגמא בין מידה 39-40,מומלץ לבחור במידה הקטנה-39 ולא במידה הגדולה בין השניים.

במהלך השימוש העור יתרכך,יתגמש ויקבל את צורת הרגל,קבקב גדול יתר על המידה לא ישב טוב על כף הרגל ויחזיק אותה ולכן לא מומלץ לקנות קבקב גדול מדי.

 

כף רגל רחבה: מומלץ ללכת על פלטפורמה ישרה,היא גם נוחה (קבקבי העץ האורטופדיים) וגם תשווה לרגל מראה עדין יותר וקטן יותר.הדגמים שאינם מומלצים : שושנים שחור,שחור מט ,חום ענתיק ואדום מט.דגמי ה-XUZ מתאימים מאוד לבעלות רגל רחבה.

 

כף רגל צרה: מומלץ לא לבחור בעורות גמישים מדי כמו זמש רך שאינם אוחזים בכף הרגל,אלא בעורות קשיחים המחזיקים את כף הרגל. העורות הקשיחים הינם אלו המודפסים

בהדפסות שונות או העורות השחורים. לכף רגל צרה מתאימים כל דגמי הקבקבים שכן אין צורך בעור גמיש במיוחד לשם התרחבות .

 

לבעלות כף רגל עם קשת גבוהה: מומלץ לא לבחור בעורות קשיחים (העורות הקשיחים הם בדרך בצבע שחור עם הדפסה),אלא בעורות גמישים בעל מרקם לקה או זמש עדין,כמו כן לא לבחור דגמים עם גימור בקשת כף הרגל כגון: דגם ענתיק,שחור מט,שושנים שחור ,לבן מט ואדום מט.דגמי ה-XUZ יתאימו לבעלות קשת גבוהה.

 

לבעלות עצם בוהן בולטת: מומלץ לבחור בקבקבים האורטופדיות שמתאימות לכל כף רגל ולא רק לכף רגל צרה,כמו כן לבחור בעורות בעל מרקם רך המתגמשים בקלות כמו הלקה והזמש.

 

אם עדיין מידתך לא ברורה ויש לך שאלות נוספות,נשמח תמיד לעזור ולכוון אותך טלפונית 054-4447806

0 סל קניות
logo
קאובוי קאמל

חום קאמל סגור

מחיר:  ₪599  ₪450
בחרי מידה

קבקבי עץ בדגם קאובוי בצבע קאמל קלאסי בעלי רצועת סגנון ,הקבקבים סגורים מאחור..הם ללא ספק הלהיט של חברת XUZ הפורטוגלית. החברה מתמחה בסגנון המשלב בין תקופת "ילדי הפרחים" לאופנה המודרנית המתקדמת של היום. קבקבי הקאובוי נוחות מאוד ומסוגננות ומידותיהם גדולות מהרגיל לפחות בחצי מידה.אימום הקבקב אינו צר במיוחד ואינו רחב במיוחד,  במידה ואת בין מידות רצוי להזמין את המידה הקטנה שכן כפי שנכתב דגם זה מעט גדולות מהרגיל.

אודות     |      משלוחים והחלפות   |     טיפים לניקוי     |     תקנון     |    חנות הדגל BRONXY     |     קבקבי BRONXY בטלביזיה    |    התאמת מידה